Jemi
JEMI TE GJTHIE SI ENGJEJ <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Sot eshte nje dite e vecante per mua.'5 VJETORI i lidhjes me Valdetin.uroj zemer te jemi bashke e 555 vjet te tjera
...Ne jemi BARCELONA......Ndryshe na thone KAMPIONA......Kush neve na ka inat......Do te thot se eshte i paaft......Nese doni futboll te sh
JEMI TE GJTHIE SI ENGJEJ <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
gjithmon do jemi shoqe te ngushta ju dua shume shume shume l d g e
Flas per shok te beses jo legena kokpalar ...Flas per shok femijirie ...Nostalgji nga klasa e par respekte cuna jemi te papar
jemi shum te bukura apo ju dua shum motrat e mia
shoqja ma e ngushta te dua <3
do te jemi gjithmon bashk <3
jaja mi nueva amiga es lindisima la hanna montana es la nati porqe la jemi chaooooo
Si prinxesha e madhe e e vogel ne jemi shoqe te ngusgta me elmen krasniqi
sa shoqe te mira e te dashura qe jemi keshtu duhen te jene te gjitha shoqet
Orii Savees Que Te Kiierooo Esta Footo Estaa Mejoor Que La Que Le Hize Ah Jemi
ja ka jemi 8 let a je moje nelepi kamaratka je kaa dunkova
<3 jeme esht jemi shoqe qe nga femiria dhe deri sa te vdes do ta kem shoqe besnike ne zemren time
Besoje do jemi nje skuader e mire :) Ka edhe te tjere me te mire por skan fb
Nuk ka rendesi se si kemi qene por si jemi !!! Ilove girls !!
Té gjith jemi Motra & Véllezér ;) Ju dua shum te gjitheve <3 :*
cila jemi me e bukur une jam njeshi Anita eshte dyshi
Sa e bukur jam un te gjith ne jemi te bukur
cila jemi ma e bukur une jam njeshi Marcela dyshi
tomas bebe jemi 8 ca narozenini baj
un ti ai ajo ne ju ata ato jemi t bukur
jeta s na ndan kurr do te jemi bashke per gjithmon
dy mikesha te ngushta per gjith mon per gjith jeten jemi shum te bukura e shikoni edhe vet sa te ngushta qe jemi
a jemi te bukur ne te dy
jemi dy vllesenasiamo due fratelli
JEMI MOTER E VLLA QE TE DU TE BUKUR :)
Te quiero mucho Jemi
HAHAHAH NGJAJM SIKUR JEMI NE VITET 60 - ET ...........
yje jemi papapappa do na marin sysh
Jemi always and forever <3
plot magji jemi neeeee!
PO DIhET qe Me TMiREt JEmi
Flor Graces , Jemi Parodi y Fede Horan
ne je mi 1 sha jemi 5 c
jemi si familje yje ne
Jemi jedno co si ommyslíte ziju podle sebe!!!
ne jemi shoqet me te ngushta ne bote
VLLAVI JEMI JETMIR MEMEDI
jemi 4 kusherinj te mrekullushem
Jemi mein Schatz <3 HDL
jemi alcivar jajajaja que bonita
a jemi te bukur ne te dy
ne jemi princeshat r botes like kush eshte dakort
JeMi smutno Proto Sem Ve Vode
NE JEMI SHOQE TE NGUSHTA
tomas bebe jemi 8 ca narozenini
jemi dyt te padurushem per vitin e ri
kta jemi ne tre nacut
Jemi Jedno Co riká Natalie KrálickováSwag
JEMI KRENARE QE JEMI SHQIPETARE
Edhe pse jemi rritur jemi perseri bashke !!
te gith jemi nje te gjith jemi shqiptar
Jemi jemi no lo supero dios mio jemi jemi OH MY GOD
biz bu tatllklara jemi diyoz
ne jemi 2 kurva te papara ne jemi te qira ne jemi kurva jemi lezbike dhe bejm seks bash
ne jemi 2 kurva te papara ne jemi te qira ne jemi kurva jemi lezbike dhe bejm seks bash
ne jemi 2 kurva te papara ne jemi te qira ne jemi kurva jemi lezbike dhe bejm seks bash
eh sa jemi mplakur e ur i sha i rimbaj mend kur isha i ri loja futboll
Njera me e mire se tjetra ne jemi macet e egra
martin ga3 mat7re9 f tali w jemi mad5elch lhebs hta howa walakin bjoj dazo
JEMI VAJZA ME STIL
BëJE LIKE
E MOS U BEJ KATIL
tani jemi te gjithe
ne jemi tre bineq dhe ky esht vëllai i madh
Avdi Thaqi neTe Majt Dhe shefshet prenku ne Te Djatht Dy shok qe sundan deri ne vdekje. jemi krenar qe jupatem .............
TE dua shume me shume sec ti mendon..Kemi kaluar shume momente sebashku.. Jemi njohur qe 2 vjece !!!!! Askush nk mund te na ndaje ne te dyjave
Le të jemi mirënjohës për njerëzit që na bëjnë të lumtur, ata janë kopështi i hijshëm që bën shpirtrat tonë të lulëzojnë!
EDIME QE KOKA DO NA ZBARDHET DHE JETA DO RENDOJ MBI NE POR JEMI TE BINDUR SE SHOQERIA JONE DO MBETET GJITHMONE E RE
Votoni fansa jemi ne finalee....me 4 vota dhe fiton njera..gara filloii jepiniii <3<3<3<3 ....Niita vs Djellza
THIS 4 ALL G-Neetic(fansnya G-Nee)
member:
-jung jemi
-a-vissa
-D-nes
-kim hyemun

PJR ENTERTAIMENT 1ST GIRLBAND
¿DONDÉ ESTÁ EL PUNTO?
tenes que juntar 5 puntos
angeles jemi:3\/5
manu luci:1\/5
We are friends and no one will change that Jemi are your best friend in the world God has given me these when I need always love you REAL
we are like sisters and we all do not want to say much
I just want to tell you that I love
Jemi & Pame
erda dhe une jemi me te bukura ne bot
a ka me te bukura se ne te dyja.
GJITHMONE SHOQE TE NGUSHTA PA MARR PARASYSH NE CFARE SITUATE JEMI NJIHEMI SI SHOQET ME TE MIRA <3
¿dONDÉ ESTA EL PUNTO?
tenes que juntar 5 puntos.
angeles jemi:3\/5
Po nejtem bashke do jemi 1.(Si on reste ensemble on sera 1)
VELLEZER PERJET!!!!!!UN,VELLAI DO TE JEMI VELLEZER PERJET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KuSh jEmi ? kush e gjen do tja mbaj foton e profilit nje muaj
na jemi perfect <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
ekziston vetem vetem nje <3,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ajo jemi une dhe ti,,,,,,,,,,, Miri \/a
N'fejes t'kaltrines *qika ehalles* (Restaurant A-Zhushi n'prishtin)ihuuu jemi knaq valla hahaa.
po ju jap nje ndihme te vogel...jemi aktore .
baba stars do te jemi per xhitmon
jemi shum te lumtur
Bukur fotoja thjesht shok : shoqe t ngushte jemi
Loading…
Free trial Limited time
30 day FREE trial then $3.99/month
More Options:
save $10/year, free trial
one-time payment
Not interested in PRO? You can unlock this content for a single session by watching a short video:
×
Enter your Username and we will send you an email with a link to reset your password.
×